DEKORATÍVNE VÝPLNE PLOTOV, BRÁN, ZÁBRADLIA, VEŠIAKY, VÝVESNÉ ŠTÍTY

DEKORATÍVNE VÝPLNE PLOTOV, BRÁN, ZÁBRADLIA, VEŠIAKY, VÝVESNÉ ŠTÍTY

O NÁS

Sme malá firma, ktorá sa zaoberá návrhom a realizáciou dizajnových výplní brán, výplne plotov, zábradlí a rôznych dekoratívnych a reklamných predmetov. Každý predmet z našej dielne je vyrobený na mieru a našou ambíciou je ponúkať unikátne a atraktívne výrobky.  Každá zákazka je pre nás príležitosťou čo najlepšie zhmotniť predstavy klienta.

VÝROBA

Návrh na výrobu vytvoríme na základe požiadaviek, ktoré nám poskytnete e-mailom alebo telefonicky. Stačí uviesť opis želaného produktu a jeho rozmery, prípadne nám zaslať aj hrubú skicu, kde budú rozmery vyznačené. Na základe týchto informácií vám vypracujeme a zašleme cenovú ponuku. Naše výrobky sú predovšetkým z oceľového plechu alebo nerezu. Hrúbku materiálu zvolíme vždy podľa požiadaviek zákazníka, zároveň ale zohľadníme aj účel výrobku a jeho následnú povrchovú úpravu – väčšie plechy musia byť hrubšie, aby sa zabránilo nežiadúcim ohybom. Po vypálení je možné povrch upraviť žiarovým pozinkovaním alebo práškovým lakom, aby sa zabránilo hrdzaveniu.

CENA

Konečná cena sa odvíja od viacerých parametrov výrobku – jeho rozmerov, zložitosti vyhotovenia, hrúbky materiálu, povrchovej úpravy, a podobne. Všetky položky uvedieme v cenovej ponuke a do výroby návrh odosielame, až keď zákazník cenovú ponuku odsúhlasí.

DOPRAVA

Výrobok si môžete vyzdvihnúť priamo u nás, prípadne vám ho za príplatok môžeme dopraviť na vami určenú adresu.

Copyright ART MET s.r.o. 2019, web & seo: fg Ateliér